قیمت روز ماشین ظرفشویی کندی مبله ایتالیایی و رومیزی چگونه تعیین می شود و در حال حاضر چقدر است؟ ماشین ظرفشویی کندی در چند مدل تولید و در ایران توزیع شده است؟

قیمت روز ماشین ظرفشویی کندی

قیمت روز ماشین ظرفشویی کندی مبله

قیمت روز ماشین ظرفشویی کندی

ماشین ظرفشویی از تکنولوژی بسیار پیچیده ای در عملکرد خود استفاده نکرده است و تنها با تعداد روزنه های پاششی که در داخل محفظه قرار دارد شستشو را بهتر یا بدتر انجام می دهد. در عمل شستشوی ظرف در ظرفشویی نوع قرص ظرفشویی نیز در تمیز شستن اهمیت دارد. استفاده از قرص های شستشوی بی کیفیت کار ظرفشویی را زیر سئوال خواهد برد.

برخی امکانات در دستگاه های امروزی ظرفشویی بکار رفته که کار شستشو را بسیار آسان تر کرده است. این امکانات قیمت ماشین ظرفشویی را افزایش داده اما اگر به عملکرد آن توجه شود متوجه خواهید شد که چقدر کار شما را آسانتر خواهد کرد. کندی که ماشین ظرفشویی ایتالیایی است و به صورت کاملا وارداتی وارد ایران می شود از تمامی امکاناتی که یک ظرفشویی خانگی حرفه ای باید داشته باشد، برخوردار می باشد.

یکی از امکاناتی که به ماشین ظرفشوییهای جدید اضافه شده است، خرد کن است. کار خردکن این است که دیگر هنگام قرار دادن ظروف داخل دستگاه نیازی به تمیز کردن ظرف نیست بلکه با همان مانده غذایی که در ظرف است داخل دستگاه قرار گرفته و شستشو آغاز می گردد. این دستگاه خردکن غذاهای مانده را خرد کرده و در محفظه ای می ریزد که پس از پایان شستشو قابل تخلیه است.

تعداد پاشش های آب و قدرت پاشش در دستگاه جدید افزایش یافته که در تمیز کردن نقاط کور ظروف بسیار کارایی دارد. کندی 2 مدل ماشین ظرفشویی مبله تولید کرده که این دو مدل در ظرفیت های 13 نفره و 16 نفره و در دو رنگ است. ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی نیز در دو مدل تولید می شود که از لحاظ امکانات با هم متفاوتند. برای این که قیمت روز ماشین ظرفشویی کندی که به شدت به نوسانات نرخ ارز عکس العمل نشان می دهد را می توان از طریق سایت مورد نظر یا کارشناسانی که در زیر معرفی شده اند می توانید مطلع گردید.

امکانات و شکل ظاهری که برای ظرفشویی کندی در نظر گرفته شده است باعث شده تا هروز به میزان فروش ماشین ظرفشویی کندی اضافه گردد. این موضوه نه تنها به قیمت مناسب ظرفشویی بلکه به کیفیت آن برمیگردد.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355489
www.irandishwasher.ir

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *