قیمت جدید ماشین ظرفشویی کندی ایتالیا در بازار چقدر می باشد و بر چه اساسی ماشین ظرفشویی را انتخاب کنیم؟ آیا ماشین ظرفشویی مارک ایتالیایی بهتر است یا مارک آلمانی؟

قیمت جدید ماشین ظرفشویی

قیمت جدید ماشین ظرفشویی کندی ایتالیا

ماشین از اقلام مهمی برای خاواده های امروزی بحساب می آید چون در دنیای امروز مانند گذشته زمان اضافی در خانواده ها وجود ندارد و اغلب یا کارمند هستند و یا مشغول سایر کارها و وقتی برای شستشوی ظرف وجود ندارد و یا لزومی ندارد که با وجود دستگاه های اتوماتیک به دست و کمر خود آسیب وارد کنیم.

برای انتخاب این که چه ظرفشویی بخریم باید گفت ابتدا باید بدانیم چقدر می خواهیم برای خرید ماشین ظرفشویی هزینه کنیم. آیا می خواهیم ماشین ظرفشویی ایرانی بخریم یا خارجی؟ اگر مد نظر ما خرید ماشین ظرفشویی خارجی باشد ما در بین انواع ماشین ظرفشویی خارجی که در بازار ایران موجود است، کندی ایتالیا که هم قیمت خوب و هم خدمات بهتری دارد را پیشنهاد می دهیم.

انواع ماشین ظرفشویی خارجی کندی

  • ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی
  • ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی

هر دوی این دو مورد در دو رنگ سفید و سیلور تولید می شود. ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی در دو کد مدل تولید می شود که هر کدام مشخصات فنی جداگانه ای دارند. این دو مورد براساس امکاناتی که دارند قیمت گذاری شده اند. کندی به دلیل وارداتی و خارجی بودنش به نرخ دلار بسیار حساس است و در صورت تغییرات جدی در نرخ ارز، قیمت آنها نیز تغییر می کنند به همین جهت برای اطلاع از قیمت جدید ماشین ظرفشویی کندی باید به سایت کندی که www.candyco.ir است مراجعه کنید.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355489
www.irandishwasher.ir

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *