فروش ماشین ظرفشویی بوش آلمان

فروش ماشین ظرفشویی بوش آلمان سری 6 از نوع ایستاده و مبله است که در نمایندگی فروش محصولات بوش در تهران شیراز تبریز قم و کرج با ساخت کشور آلمان انجام می گیرد.

ماشین ظرفشویی بوش در مدلهای مختلف با ساخت کشورهای اروپایی و آسیایی تولید می گردد. ماشین ظرفشویی بوش آلمان در چند مدل با گارانتی بوش سرویس انجام می گیرد. ماشین ظرفشویی بوش آلمان سری 6 یکی از تولیدات کشور آلمان می باشد.

ماشین ظرفشویی بوش ایستاده در ظرفیت 14 و 13 نفره عرضه می شود که این دو ساخت آلمان می باشد. از امکاناتی که این دو مدل دارند از سری 6 دارند می توان به تکنولوژی ژئولیت، شستشوی خودکار با درجه 65 تا 45 درجه اشاره کرد.

AUTO POWER باعث می شود تا دستگاه به طور اتوماتیک بعد از 1 دقیقه خاموش می شود. سیستم هوشمند ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره و 13 نفره دارای کلاس مصرف انرژی A+++  است که این مصرف کم آب و برق به دلیل موتور اینورتر و تکنولوژی روز دنیاست.

خرید ماشین ظرفشویی بوش به دلیل 10 سال ضمانت موتور و 3 سال خدمات بوش سرویس بهترین پیشنهاد برای شما که به دنبال بهترین ماشین ظرفشویی دنیا هستید می باشد.

فروش ماشین ظرفشویی بوش آلمان در نمایندگی

نمایندگی فروش بوش در سراسر کشور فروش ماشین ظرفشویی بوش را با بهترین قیمت انجام می دهند  مزیت خرید ماشین ظرفشویی بوش از نمایندگی فروش بوش این است که اگر یک ظرفشویی با ساخت آلمان را به شما بدهد مطمئن باشید که اصل است در حالیکه در بازار اینطور نیست. با این کار خود را از اتفاقات آینده در تامین قطعات راحت کنید.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.irandishwasher.ir

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *