فروش قسطی ماشین ظرفشویی در تهران

فروش قسطی ماشین ظرفشویی در تهران در صورتی انجام می گیرد که فروش اقساطی لوازم خانگی در تهران به سختی توسط فروشندگان لوازم خانگی صورت می پذیرد.

فروش قسطی ماشین ظرفشویی در تهران

فروش قسطی ماشین ظرفشویی در تهران

لوازم خانگی از کالاهای گران قیمت منازل است به همین جهت اغلب مردم برای خرید آن به دنبال خرید اقساطی را جستجو می کنند. با توجه به این بسیاری از مردم چک ندارند و یا اگر چک داشته باشند تنها به چک کارمندی فروش قسطی دارند، کار برای خرید قسطی مشکل می شود.

ما برای این مشکل راه حلی ارائه کرده ایم و برای ماشین ظرفشویی، فروش اقساطی با شرایط ذیل قرار داده ایم.

ابتدا نصف مبلغ دریافت می شود و برای مابقی مبلغ با توجه به توافق با خریدار چند فقره چک دریافت می کنیم. برای تضمین چکها که نیازی به کارمندی بودن چک نیست به اندازه مبلغ مانده طلا دریافت می شود و رسیدی به شما پرداخت می شود. هنگامی که اقساط به پایان رسید طلای خود را دریافت کرده و تسویه حساب را دریافت می کنید.

اگر تمایلی برای امانت گذاشتن طلا نداشتید می توانید چک کارمند رسمی یک ارگان دولتی را پرداخت کنید. البته چک نباید هیچ گونه برگشتی داشته باشد.

این بهترین راه برای فروش قسطی ماشین ظرفشویی است چون برای دریافت وام بانکی باید از 7 خوان عبور کنید پس یا باید طلای خود را بفروشید و تبدیل به ماشین ظرفشویی کنید و یا این که با این روش هم طلای خود را حفظ کرده و هم ظرفشویی را خریداری می کنید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *