فروش اقساطی لوازم خانگی بدون چک در تهران

فروش اقساطی لوازم خانگی بدون چک در تهران در نمایندگی فروش الگانس آغاز گردید. شرایط فروش اقساطی ماشین ظرفشویی چیست و چگونه می توان آن را تهیه کرد؟

فروش اقساطی لوازم خانگی بدون چک

یکی از مواردی که فروشندگان لوازم خانگی با آن روبرو هستند این است که چطور می توان انواع لوازم خانگی را بدون پرداخت چک بطور اقساط فروخت. نمایندگی الگانس که از مارکهای معتبر در زمینه تولید انواع ظرفشویی و لباسشویی اتوماتیک در تهران است برای فروش اقساطی لوازم خانگی بدون چک در تهران راهکار بسیار خوبی را قرار داده است.

نمایندگی فروش الگانس برای این موضوع، ابتدا نیمی از مبلغ ظرفشویی یا لباسشویی الگانس را دریافت می کند. برای مابقی مبلغ نیز به اندازه مانده ریالی، طلا در اختیار نمایندگی قرار می دهید تا زمانی که مبلغ کل تسویه شود. بعد از تسویه حساب مالی، طلا به شما عودت خواهد شد. با این روش بدون این که طلای خود را فروخته و یا با شرایط پیچیده از بانک وام بگیرید می توانید با به امانت گذاشتن طلای خود، انواع لوازم خانگی را خریداری کنید. در این حالت هم طلای خود را داری و هم لوازم خانگی خود را بدون دغدغه بدست خواهید آورد.

این روش در گذشته در بانکه اجرا می شد و به همین روش پرداخت وام بسیار آسانتر از امروز بود اما در حال خحاضر برای دریافت یک وام بانکب باید هفت خوان را رد شد تا شاید بتوانید وامی بگیرید.

2 پاسخ
  1. عبدالله طالب احمدی
    عبدالله طالب احمدی گفته:

    مدیریت محترم با سلام من کارمند رسمی هستم چگونه میتوانم یک دستگاه ماشین لباسشویی بوش اقساطی بهره برداری کنم . دسته چکم تمام شده و سفته یا هر مدرک دیگری خواستید تقدیم میکنم و

    پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *