طریقه استفاده از ماشین ظرفشویی الگانس که یک ماشین ظرفشویی ایرانی بسیار باکیفیت با قیمت ارزان است چگونه است و چطور می توان تمیزترین ظرف را از دستگاه تحویل گرفت؟

طریقه استفاده از ماشین ظرفشویی الگانس

طریقه استفاده از ماشین ظرفشویی الگانس

الگانس از مارکهایی است که کارخانه تولیدی آن در ایران و جاده قزوین تهران وجود دارد. این شرکت سالهاست که در امر تولید انواع ماشین ظرفشویی مشغول است. هر کدام از آنها دارای برنامه های خاص بوده و برخی از آنها یا دیجیتال دارند و یا مکانیکی هستند.

انواع ماشین ظرفشویی الگانس

 • ماشین ظرفشویی رومیزی 8 نفره و 10 نفره
 • ماشین ظرفشویی ایستاده 12 نفره و 14 نفره

طریقه استفاده از ماشین ظرفشویی الگانس

اگر بخواهیم قابلمه را برای شستشو داخل ظرفشویی قرار بدهیم باید قابلمه را به صورت پشت و رو از طرف دهنه باز آن روی آبفشان قرار می دهیم تا آب داغ مستقیما به داخل آن زده تا کاملا تمیز گردد. بشقابها را طوری در جایشان قرار می دهیم که گودی بشقاب به طرف بیرون یا درب دستگاه باشد. بشقاب بزرگتر را در قسمت جلوی همه قرار می دهیم. لیوان و کاسه ها نیز باید به صورت برعکس در ظرفشویی قرار داده شود.

هیچ زمانی ظروف را به صورت درهم در دستگاه قرار ندهید بلکه هر کدام را در جایی که برای آن در نظر گرفته شده است قرار دهید. از قرص ظرفشویی خوب با مارک معتبر استفاده کنید. برنامه هایی که در دستگاه وجود دارد را به درستی انتخاب کنید و بگذارید دستگاه کاملا کار خود را به اتمام برساند. بعد از اتمام کار در ظرفشویی را باز کرده تا چند دقیقه هوا جریان داشته باشد تا بخار داخلی تخلیه گردد.

اگر مواد اضافی داخل ظروف در کف دستگاه جمع شده است حتما آنها را همان لحظه خالی کنید و نگذارید برای شستشوی بعدی بماند. کف گیر و چاقوی آشپزخانه را در جای قاشق و چنگال به صورت ایستاده قرار ندهید بلکه به صورت خوابیده کنار لیوان ها بگذارید. این نوع قرار دادن ظروف هم در ماشین ظرفشویی ایستاده الگانس و هم ماشین ظرفشویی رومیزی الگانس باید انجام پذیرد. در ماشین ظرفشویی الگانس ایستاده درب ماده شوینده را باز کرده و پودر شستشوی ظرف را پر کنید. مایع جلادهنده ظروف را درون دریچه مخصوص بریزید.

با استفاده از گیره موجود بوگیر را در سبد بالایی نصب کنید تا اتمام شستشو. اگر الماس محافظ داشت، آن را برای جلوگیری از کدر شدن قاشق و چنگال و یا از بین رفتن طرح روی بشقاب درون دستگاه قرار داده و دکمه اکونومیک را فشار دهید.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355489
www.irandishwasher.ir

3 پاسخ
 1. نیکدخت
  نیکدخت می گوید

  باسلام محل قرص درماشین ظرفشویی را دقیقا نشان دهید وطرز کار انرا به فارسی بااستفاده از قرص بگویی متشکرم

  پاسخ
 2. اکرم
  اکرم می گوید

  سلام دگمه ای که میچرخه و درجه ببندی داره در دو جا گیر داره البته ظرفشویی من الگانس ایتالیایی مال 10 سال پیشه میشه راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *