بازرگانی آرین با بیش از 20 سال تجربه در زمینه پخش و توزیع انواع لوازم خانگی و ماشین ظرفشویی توانسته خود را به عنوان یکی از توزیع کننده برتر معرفی نماید.

درباره ما

درباره ما

بازرگانی با سود کم و فروش انواع ظرفشویی باکیفیت توانسته ایم مشتریان خود را تا حد امکان راضی نگه داشته و انواع خدمات را به آنها بدهیم. از ویژگی هایی که این بازگانی دارد خدماتی است که بعد از فروش کالا به مشتریان خود می دهد. هر مشتری زمانی که کالایی را از ما خریداری می کند کار با آن به اتمام نمی رسد بلکه تا 10 سال که مارک خریداری شده گارانتی می دهد ما نیز به عنوان مکمل در خدمت مشتریان خود هستیم. این یک شعار نیست بلکه با آزمون ما می توانید به اطمینان برسید.

یکی از مواردی که ما به آن می بالیم این است که در فروش ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی و ارائه قیمت ماشین ظرفشویی رعایت تمامی مسائل مربوط به خریداران را در نظر گرفته و براساس نیاز آنها عمل می کنیم. بسیاری از مشتریان از لحاظ مالی مشکل داشته و نمی توانند یکجا مبلغ را پرداخت کنند که در این مورد نیز براساس قوانین این فروشگاه عمل کرده و به خریدار تا حد امکان کمک خواهیم کرد.

بازرگانی آرین نمایندگی فروش بسیاری از برندهای معتبر خارجی و ایرانی را داشته و انواع ماشین ظرفشویی را به صورت عمده و خرده توزیع می کند. علت این همه ادعا به دلیل صداقت و انصاف کاری است که در سالیان متمادی بدست آورده ایم.