خرید ترین ماشین ظرفشویی رومیزی

خرید ماشین ظرفشویی رومیزی به عنوان پرفروش ترین ظرفشویی خارجی و ایرانی طبق تقسیم بندی زیر میباشد. عواملی که باعث شده تا برندهای زیر به عنوان بهترین مارکهای بازار باشد به شرح زیر است.

ماشین ظرفشویی اولین بار که اختراع شد کمتر کسی فکر می کرد که یک روز یکی از واجبات هر خانه ای باشد. شستن ظروف آسان تر از شستشوی لباس است به همین جهت تولید کنندگان تردید داشتند که ماشین ظرفشویی مورد استقبال عمومی قرار بگیرد اما برعکس این تفکر رخ داد و خرید ماشین ظرفشویی یکی از دغدغه های خانواده ها شد. امروزه خرید ماشین ظرفشویی و لباسشویی جزو ضروریات یک خانواده است.

ویژگی یک ماشین ظرفشویی خوب چیست؟

همانطور که از نام دستگاه مشخص است به ماشین ظرفشویی یک دستگاه شوینده ظروف می گویند. در گذشته شستن لباس توسط دستگاه قابل پیش بینی بوده اما تصور دستگاه برقی برای شستن ظروف تقریبا غیرممکن بود اما تحقق پیدا کرد. یک ماشین ظرفشویی باید بتواند طوری عمل کند تا همه کثیفی و روغنی که روی ظروف است را پاک کند و نگذارد تا هیچ لکی روی ظروف باقی بماند. از طرفی یک ظرفشویی باید بتواند ظروف را جدا از تمیز کردن، ضدعفونی نیز بکند. ضد عفونی کردن هم با آب داغ و هم با مواد شوینده انجام می شود اما ظرفشویی باید توانایی ضد عفونی کردن در نقاط کور را نیز داشته باشد.

ظرفشویی رومیزی 8 نفره الگانس

ظرفشویی رومیزی 8 نفره الگانس

یکی دیگر از ویژگی ظرفشویی خوب این است که بتواند قابلمه شور و میوه شور داشته باشد. این روزها به توجه با وجود انواع ویروسها و میکروبها صلاح نیست که میوه ها به صورت عادی شسته شود بلکه باید توسط ظرفشویی کاملا ضد عفونی گردد. ویژگی دیگر که برخی از دستگاه ها دارند و برخی ندارند، ویژگی خردکردن مواد غذایی است. یعنی مواد غذایی که در بشقاب یا قابلمه می ماند را به درون محفظه ای برده و خرد کند. با این کار دیگر نیازی به تمیز کردن ظروف قبل از گذاشتن درون دستگاه نیست. هر چه برنامه های دستگاه ظرفشویی بیشتر باشد بهتر است. برای خرید ماشین ظرفشویی رومیزی یا ایستاده باید حداقل به این موارد توجه داشت.

ماشین ظرفشویی خوب

ماشین ظرفشویی خوب چی بخرم

ماشین ظرفشویی رومیزی بهتر است یا ایستاده؟

پاسخ به این سئوال راحت است. ظرفشویی ایستاده نسبت به رومیزی فضای بیشتری برای شستشو دارد اما هر کدام از این دو نوع دارای مزایا و معایبی هستند. ظرفشویی رومیزی فضای کمی می گیرد و برای خانواده های امروزی که کم جمعیت هستند مناسب است. ظرفشویی رومیزی از نظر قیمت نیز ارزانتر از ماشین ظرفشویی ایستاده است. قیمت ماشین ظرفشویی رومیزی نسبت به قیمت ظرفشویی ایستاده بین 2 تا 4 میلیون تومان ارزانتر است که این اختلاف بستگی به حجم ظرفشویی ها دارد. مثلا تفاوت قیمت ظرفشویی 14 نفره با ظرفشویی 6 نفره خیلی زیاد است اما با ظرفشویی 10 نفره رومیزی این اختلاف کمتر است.

ماشین ظرفشویی 10 نفره الگانس

ماشین ظرفشویی ایستاده تعداد بیشتری از ظروف را می شوید اما نمی توان هر دفعه روشن کرد چون باید یا برنامه نصفه شور داشته باشد یا باید کاملا پر شود تا انرژی کمتری مصرف شود در حالیکه ظرفشویی رومیزی اینطور نیست و هر وعده غذایی می توان از آن استفاده کرد. باید گفت که حتی ظرفشویی رومیزی دارای نصف شور هم هست تا در مصرف برق و آب صرفه جویی شود. در حالت کلی باید گفت که ظرفشویی ایستاده بهتر است یا رومیزی بستگی به سلیقه و توانایی مالی و فضای خانه دارد، پس نمی توان کدامیک بهتر است. بهتر بودن یک امر نسبی است، پس برای خرید ظرفشویی باید به شرایط خود توجه کنید.

فروش قسطی الگانس

برای خرید ماشین ظرفشویی رومیزی به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید ظرفشویی باید به مراکز فروش لوازم خانگی مراجعه نمود. مثلا در تهران 3راه امین حضور و جمهوری را پیشنهاد می دهیم اما از همه بهتر این است که به نمایندگی های فروش مارکهای مختلف مراجعه نمایید. با رفتن به نمایندگی ها با خیالی آسوده خرید می کنید. برخی از مردم می گویند چرا قیمت برخی از مارکها در نمایندگی ها گرانتر از بازار است. این مورد چند دلیل دارد.

  1. شرکت ها قیمتها را گران می کند، تا در بازار همه گیر شود زمان می برد تا مطلع شوند به همین جهت برخی بدون اطلاع می فروشند.
  2. برخی از فروشگاه ها چک دارند و برای اینکه پول بگیریند به قیمت ارزانتری می فروشند.
  3. برخی از فروشندگان برای بیرون راندن رقبای خود وارد رقابت ناسالم می شوند چون توان بالا ندارند.
  4. کالا ایراد دارد یا برگشتی کارخانه است که خریدار متوجه نمی شود و در بلندمدت مشخص می شود.
  5. کالا دارای گارانتی معتبر نیست. به عبارتی اصلا گارانتی ندارد و تنها یک کارت برای گول زدن مشتری دارد.
  6. کالا تقلبی است و تنها از یک کالای معتبر تنها مارک آن را یدک می کشد.

پرفروش ترین مارک ظرفشویی رومیزی چیست؟

ظرفشویی ایستاده دارای تنوع زیادی است و همه مارکها، ظرفشویی ایستاده را در سبد خود دارند اما ظرفشویی رومیزی چون همان قطعات و مواد اولیه را می برد و سود کمتری برای تولیدکننده دارد، توسط شرکتهای زیادی تولید نمی شود. بهترین و پرفروش ترین ماشین ظرفشویی رومیزی خارجی و ایرانی در ایران به برندهای زیر تعلق دارد.

  • الگانس
  • بوش
  • مجیک
  • پاکشوما

از بین مارکها زیر که پرفروش ترین ظرفشویی را دارد باید الگانس و پاکشوما را در رتبه اول و دوم قرار داد. الگانس یک مارک ایتالیایی است که در ایران کارخانه دارد و سالها است که در ایران کارخانه تولید دارد و جزو برترین برندهای تولیدکننده ظرفشویی در ایران است که صادرات نیز دارد. پاکشوما نیز از برندها خوب است اما تفاوتی که بین الگانس و پاکشوما وجود دارد این است که  شرکت الگانس، ظرفشویی را به صورت تخصصی تولید می کند و همواره محصولات آن موجود است اما پاکشوما خیلی از محصولات لوازم خانگی را تولید می کند و نمی توان دقتی که در تولیدات الگانس به دلیل تخصصی بودن وجود دارد را با پاکشوما یکسان دانست. بهترین مرکز خرید ظرفشویی الگانس مراجعه به نمایندگی فروش الگانس در ایران است.

چرا الگانس ظرفشویی خوبی است؟

الگانس یک شرکت ایتالیایی است که ماشین ظرفشویی آن در ایران دارای نمایندگی می باشد. الگانس در ایران دارای کارخانه خیلی بزرگی است که انواع ظرفشویی الگانس را تولید می کند. چون الگانس در ایران دارای کارخانه است می توانید از هر لحاظ به آن اطمینان داشته باشید. مثلا شرکت سامسونگ یا ال جی در ایران نمایندگی داشتند اما با کوچکترین حرکت سیاسی از ایران رفتند و دارندگان وسایل این برند را با مشکل روبرو کردند اما شرکت الگانس دارای یک کارخانه فعال تحت لیسانس الگانس ایتالیا است به همین جهت از هر لحاظ قابل اطمینان است. کسانیکه ظرفشویی رومیزی الگانس را دارنند و هر مشکلی داشته باشند می توانند به قسمت خدمات آن مراجعه کرده و از امتیازات آن بهره مند شوند.

راههای ارتباطی با ما

سید امیر رسولی

09123483002

021-66887973

amir_rasouli200814@yahoo.com

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *