خرید ماشین ظرفشویی ایرانی بهتر است یا خارجی؟ این سئوال بسیار مهمی است که باید به درستی به آن پاسخ داده شود چون در صورتی که واقعیت مشخص باشد از لحاظ اقتصادی هم به نفع صنعت و هم به نفع خریدار است.

خرید ماشین ظرفشویی ایرانی

خرید ماشین ظرفشویی ایرانی بهتر است یا خارجی

ماشین ظرفشویی در گذشته ای نه چندان دور یک کالای لوکس بحساب می آمد اما امروزه مانند لباسشویی و یا یخچال جزو وسایل ضروری هر خانه ای است. ام چه ماشین ظرفشویی بخریم؟ ایرانی یا خارجی؟ برای پاسخ به این سئوال باید در وهله اول این را بدانیم که ما ایرانی هستیم و باید کالای ایرانی بخریم اما نه به هر قیمت و کیفیتی.

وقتی حرف از فرش می شود امکان ندارد کسی سراغ فرش خارجی برود چون ایران بهترین است اما در مورد نعت لوازم خانگی مقدار زیادی در بی کیفیتی این وسائل اغراق شده است. به عنوان مثال ماشین ظرفشویی ایرانی در ایران تولید می شود وتنوع زیادی ندارد اما از لحاظ کیفیت با نمونه های خارجی آن در حال رقابت است. شاید شما باور نکنید ولی واقعیت دارد. صنعت ایران در زمینه تولید ماشین ظرفشویی و لباسشویی به دلیل دستگاه های مدرنی که وجود دارد بسیار پیشرفته عمل کرده اما حیف که ما ایرانی ها حتی اگر بشنویم که یک جنس ایرانی خوب است نیز باز با کراهت به سمت آن می رویم.

در هر صورت برای این که بگوییم خرید ماشین ظرفشویی ایرانی بهتر است یا خارجی باید بگوییم اگر به دنبال کلاس و پوز دادن به دوستان و فامیل خود نیستید ظرفشویی ایرانی بخرید اما اگر به دنبال کلاس و هزینه زیاد هستید ماشین ظرفشویی خارجی بخرید. اما اگر بخواهید ماشین ظرفشویی ایرانی بخرید که هم خوب باشد و هم باکیفیت، انواع ماشین ظرفشویی الگانس بهترین ظرفشویی حال حاضر ایران است اما در ماشین ظرفشویی خارجی انتخاب زیاد است اما بهترین ماشین ظرفشویی خارجی می تواند بوش یا کندی و ویرپول باشد، چون هم باکیفیت و هم داری خدمات پس از فروش بسیار قوی است.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.irandishwasher.ir

0 پاسخ

پیگیری‌ها

  1. […] ظرفشویی ساخت کجاست. باید گفت که زمانی که شما به دنبال خرید ماشین ظرفشویی خارجی هستید و مارک مورد نظر یک برند جهانی هست نباید به دنبال […]

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *